biegihopfera.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Zwycięzcy biegów

Bieg na 10 km


I Bieg 28.05.1989r.

M: 9
000m – Jarosław Pesta  - Barcin
K: 4500m – Danuta Lubawy – Janowiec Wlkp.

II Bieg 27.05.1990r.

M:10 km– Jerzy Kowalski – Zawisza Bydgoszcz
K: 10 km– Ewa Jaskulska – Poznań

III  Bieg 26.05.1991r.

M: Jarosław Pesta – Barcin
K: Krystyna Kuta  - Weltinex Bydgoszcz

IV Bieg 31.05.1992r.  ATESTACJA  TRASY !


M: Jarosław Pesta – Orzeł Bydgoszcz
K: Małgorzata Bukowska – Kolejarz Bydgoszcz

V Bieg 30.05.1993r.

M: Wiesław Pałczyński – Zawisza Bydgoszcz
K: Krystyna Kuta – Kolejarz Bydgoszcz

VI Bieg 29.05.1994r.

M: Henryk Jankowski –Olimpia Poznań
K: Maria Wasiluk – Ukraina

VII Bieg 28.05.1995r.

Andrzej Krzyścin –York Gniezno
K: Elżbieta Jarosz – AZS Wrocław


VIII Bieg 26.05.1996r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Krystyna Kuta – Serock

IX Bieg 25.05.1997r.

M: Aleksander Ziobro Gwardia Piła
K: Krystyna Kuta –Serock

X Bieg 31.05.1998r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Ewa Kępa – Scholler Namysłów

XI Bieg 30.05.1999r.


M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Elżbieta Jarosz – Śląsk  Wrocław

XII Bieg 28.05.2000r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Alicja Rybińska – Damasławek

XIII Bieg 27.05.2001r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Karina Szymańska – Wiśniewska – LKS Kowalewo Pomorskie

XIV Bieg 26.05.2002r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Iliana Jopek – Olimpia Poznań

XV Bieg  25.05.2003r.

M:Azat Rakipau  - Białoruś
K:Karina Szymanska – Wisniewska  Kowalewo Pomorskie




XVI Bieg 23.05.2004r.

M: Dariusz Kruczkowski – Zawisza Bydgoszcz
K: Krystyna Kuta – Olimpia Grudziądz

XVII Bieg  8.05.2005

M:Abel  Kirui   KENIA
K: Małgorzata Sobańska   - Dąb   Kozienice

XVIII Bieg 14.05.2006

M: Michael  Karonei  Kenia
K: Agnieszka Lewandowska  -Wąbrzeźno

XIX Bieg 27.05.2007

M:Michael Karonei - Kenia
K:Angelika Averkowa –Sevastopol

XX Bieg  25.05.2008

M:Paul  Ngetih – Kenia
K: Małgorzata Sobańska

XXI Bieg 31.05.2009

M:Sergiej Krowlaydis - Ukraina
K:Agnieszka Golak

XXII Bieg 30.05.2010

M: Joel Kome – Kenia
K: Marzena Kłuczyńska –AZS Poznań

XXIII Bieg 29.05.2011

M: Sergej Krowlaydis – Ukraina
K: Monika Drybulska - WKS Grunwald Poznań

XXIV Bieg 27.05.2012

M: Boniface Nduva – Kenia
K: Aleksandra Duliba - Ahilles Leszno

XXV Bieg  26.05.2013

M: Mykhajlo Iveruk - SK Kovel LKB Rudnik
K: Vita Poterniuk - SK Kovel LKB Rudnik

XXVI Bieg  25.05.2014

M: Sieracki Kamil- Brzoza Biega
K: Lehonkova Nataliy -Ukraina

XXVII Bieg  25.04.2015

M: Vołdymir Timashov - Ukraina
K: Anastasiya Dashkevich - Achilles Leszno

XXVIII Bieg 23.04.2016

M- IUKHYMCHUK Mykola -UKR
K- DZIĘGIEL Andżelika - Gks Fabianki


XXIX Bieg 29.04.2017

M -  NDUVA Boniface wambua Machakos -KEN
K -  OLIJNYK Swietlana -UKR


Od 1992r. bieg odbywa się na atestowanej,
nie zmienionej trasie !





Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego